Niejonowy cynk koloidalny 200 ml 25 PPM (1)

Niejonowy cynk koloidalny 200 ml 25 PPM

ładowanie
79,00
 PLN
za
szt.
  • Czas wysyłki: 24 Godziny
  • Kod EAN: 5903684867950
  • Numer katalogowy :
  • Wydrukuj kartę
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

CYNK jest jednym z ważniejszych mikroelementów wchodzących w skład żywego organizmu. Jest odpowiedzialny za regulację metabolizmu związków węglowodanowych i białkowych. Wpływa na mineralizację kości zwiększając ich wytrzymałość. Reguluje poziom cholesterolu we krwi. Ma szczególne znaczenie w wytwarzaniu hormonów wpływających na prawidłowe funkcjonowanie gruczołu krokowego i tarczycy oraz trzustki i grasicy. Wpływa na prawidłowe funkcjonowanie systemu rozrodczego i potencji, zwiększa stęzenie insuliny i może być wykorzystywany jako wsparcie w leczeniu cukrzycy. Badania wskazały na istotny wpływ cynku na funkcjonowanie układu immunologicznego. Cynk przyspiesza gojenie się ran, wzmacnia naczynia krwionośne, włosy i paznokcie, wspomaga leczenie reumatyczne. Łagodzi objawy osteoporozy, hemoroidów, zapalenia jelit i wrzodów. Chroni plamkę żółtą przed zwyrodnieniem. Cynk oczyszcza organizm z metali ciężkich. Jest niezbędny w prawidłowym rozwoju płodu.

 

Przeparaty są przebadane do stosowania zewnętrzenego w mydle. Zgodnie z obowiązującymi przepisami UE, nie można stosować wewnętrznie preparatów zawirających złoto, cynk, srebro. Pozytywne wyniki stosowania wewnętrzenego powyższych pierwiastków potwierdza literatura. Wszelkie kuracje należy konsultować z lekarzem.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (1)
2023-10-20

Produkt godny polecenia, jeszcze żaden inny tak szybko nie uzupełniał mi niedoborów i nie poprawiał samopoczucia. Jak dla mnie zdecydowanie 6.

Ładowanie
Powiązane produkty
Niejonowe złoto koloidalne 200 ml 25 PPM
Niejonowe złoto koloidalne 200 ml 25 PPM
99,00
PLN
Niejonowe srebro koloidalne 200 ml 25 PPM
Niejonowe srebro koloidalne 200 ml 25 PPM
49,90
PLN
Krzem Koloidalny SI 250 ml
Krzem Koloidalny SI 250 ml
99,00
PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl