KOSZYK JEST
PUSTY

+48 535 538 288

sklep@koszyczeknatury.pl

O Nas

Jesteśmy firmą, która w swojej ofercie posiada naturalne mydła roślinne oraz kosmetyki. Podstawowym surowcem z którego wytwarzane są nasze produkty jest oliwa z oliwek najwyższej jakości.Wynika to z faktu iż, w pierwszej kolejności bardzo mocno stawiamy na zdrowa kondycję naszej skóry.  Głównym założeniem firmy jest radość ducha i zadowolenie klienta, stosującego Nasze produkty. Na rynku kosmetyków działamy już jakiś czas, doskonale znamy odbiorców i wiemy czego oczekuje od kosmetyku ,najbardziej wymagający klient. O wysokiej jakości Naszych mydeł, mogą świadczyć Nasi partnerzy handlowi z Litwy, Słowacji czy Stanów Zjednoczonych, czy chciażby jeden z głównych dystrybutorów na terenie naszego kraju Poczta Polska S.A.

hhhhhhhhh

.

Co Nas wyróżnia z pośród innych Firm?

.

W Naszej Firmie dbamy o spokój i zrównoważone tępo pracy. Sprawia to że każde mydło jest napełnione dobrymi intencjami, tak aby jak najlepiej służyło Naszym klientom.

.

Dlaczego Oliwa z Oliwek?

.

Oliwa Z Oliwek jest jednym z tłuszczy, który zawiera szereg prozdrowotnych właściwości. Podczas procesu podgrzewania, nie uwalnia on substancji chorobotwórczych, tak jak w przypadku innych oleji spożwyczych. 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl