O Nas

Jesteśmy firmą, która w swojej ofercie posiada naturalne mydła roślinne oraz kosmetyki. Podstawowym surowcem z którego wytwarzane są nasze produkty jest oliwa z oliwek najwyższej jakości. Wynika to z faktu iż, w pierwszej kolejności bardzo mocno stawiamy na zdrowa kondycję naszej skóry.  Głównym założeniem firmy jest radość ducha i zadowolenie klienta, stosującego Nasze produkty. Na rynku kosmetyków działamy już jakiś czas, doskonale znamy odbiorców i wiemy czego oczekuje od kosmetyku ,najbardziej wymagający klient. O wysokiej jakości Naszych mydeł, mogą świadczyć Nasi partnerzy handlowi z Litwy, Słowacji czy Stanów Zjednoczonych, czy chciażby jeden z głównych dystrybutorów na terenie naszego kraju Poczta Polska S.A.

hhhhhhhhh

.

Co Nas wyróżnia z pośród innych Firm?

.

Mydła tworzymy z pasją. W Naszej Firmie dbamy o spokój i zrównoważone tępo pracy. Sprawia to że każde mydło jest napełnione dobrymi intencjami, tak aby jak najlepiej służyło Naszym klientom. 

.

Dlaczego Oliwa z Oliwek?

.

Oliwa Z Oliwek jest jednym z tłuszczy, który zawiera szereg prozdrowotnych właściwości. Podczas procesu podgrzewania, nie uwalnia on substancji chorobotwórczych, tak jak w przypadku innych oleji spożywczych. 

 

Dlaczego Złoto i Srebro?

 

Stosowanie metali szlachetnych w medycynie naturalnej ma długą historię. W przeszłości były środkami leczniczymi o szerokim spektrum działania, skutecznie zwalczano nimi różne patogeny.

Srebro  wykazuje właściwości immunostymulujące, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze. Cząsteczki metalu niszczą błonę i ścianę komórkową bakterii, uszkadzają ich DNA i inaktywują wiele białek. Ich działanie przeciwgrzybicze związane jest z negatywnym oddziaływaniem na gospodarkę wodną mikroorganizmów.

Złoto  ma właściwości przeciwdrobnoustrojowe i przeciwzapalne jak srebro. Stosuje się je w leczeniu m.in. chorób reumatycznych, np. w reumatoidalnym zapaleniu stawów. Złoto  ma dobroczynny wpływ na skórę, dlatego ma szerokie zastosowanie w kosmetyce – min. w produkcji mydeł z jego dodatkiem nawilżają skórę, ułatwiają regenerację, redukują powstawanie zmarszczek, rozjaśniają przebarwienia, ograniczają stany zapalne.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl