Produkt niedostępny w tej liczbie
Dostępna ilość:
Sól do kąpieli LAWENDOWA 250g
Kąpiel z dodatkiem soli Epsom ukoi nasze nerwy, pozwoli na odprężenie oraz zrelaksowanie się po całym dniu pracy. Kąpiel w soli angielskiej znakomicie wpływa również na nasz sen oraz regenerację mięśni po treningu. Kąpiel w solance zalecane jest także w stanach przemęczenia, wyczerpania nerwowego oraz ogólnego osłabienia naszego organizmu. Związki aromatyczne, zawarte w olejku lawendowym, wpływają tonująco na układ nerwowy. To oznacza, że zapach tego olejku uspokaja, łagodzi skutki stresu emocjonalnego i napięcia nerwowego, ułatwia zasypianie.
Skład:
SÓL EPSOM, SÓL HIMALAJSKA, ETERYCZNY OLEJEK LAWENDOWY, ETERYCZNY OLEJEK GERANIOWY, KWIATY LAWENDY, MACERAT Z RÓŻY, WITAMINA E
Sposób użycia:
Wsyp 15-20% opakowania na wanne ciepłej wody. Twoja kąpiel powinna trwać około 30 minut. Po tym czasie spłucz ciało ciepłą wodą.
Stolica Polski
Twoja ocena
Menu