Zestawy mydeł naturalnych

Mydła naturalne KoszyczekNatury wytwarzane są głównie z oliwy z oliwek najwyższej jakości. Do ich produkcji używamy także metali szlachetnych, takich jak srebro czy złoto. W naszej firmie w pierwszej kolejności stawiamy na zdrową kondycję skóry. Mydła naturalne przede wszystkim dbają o naszą skórę i chronią ją przed przesuszeniem. Wspomagają także leczenie problemów skórnych. Polecane są do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, w tym tłustej, mieszanej, delikatnej, suchej i wrażliwej.

Zestawy mydeł naturalnych - idealny pomysł na prezent

Zestaw mydeł naturalnych to idealne uzupełnienie Państwa domowego SPA lub świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Przygotowywany przez nas zestaw prezentowy składa się z atomizera oraz naturalnego mydła roślinnego w wariantach: srebro, złoto, cynk i krzem. Każdy zestaw jest starannie zapakowany i gotowy do wręczenia. Dostępne są także zestawy trójatomowe złota, srebra lub cynku. 


Prezenty kosmetyczne wcale nie muszą być nudne. Wybierając nasz zestaw mydeł naturalnych, wręczają Państwo obdarowanemu wspaniałe produkty, wykonane z pasją i wyłącznie z naturalnych składników. Nasze mydła z pewnością staną się ulubionym rytuałem pielęgnacyjnym. Oprócz doznań zapachowych i sensualnych świetnie wpłyną na kondycję skóry. Oferowane przez nas produkty spełnią Państwa oczekiwania, a przy okazji przyjdą pięknie zapakowane. Warto od czasu do czasu zrobić prezent samemu sobie, a zestaw mydeł to świetna inwestycja w poprawę stanu skóry. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem na naszej stronie.

Jakie właściwości mają mydła naturalne?

Mydła naturalne, które często sprzedaje się w zestawach, używa się do codziennego oczyszczania skóry - co niezwykle istotne, pozwalają one wykonywać tę czynność w sposób mniej szkodliwy dla warstwy ochronnej - płaszcza hydrolipidowego. Warto mieć na uwadze, że mydło po rozpuszczeniu w wodzie ma odczyn zasadowy, gdzie pH zdrowej skóry jest kwaśne. Niskie pH umożliwia bakteriom probiotycznym przebywać właśnie w takim środowisku. Z kolei wysokie pH skóry przyczynia się do jej odwodnienia, podrażnienia oraz nadwrażliwości na alergeny. Dlatego też w zestawach mydeł naturalnych z naszego sklepu możecie znaleźć m.in. oliwę z oliwkę, która odbudowuje warstwę wodno-tłuszczową skóry. Oliwa z oliwek przyczynia się do nawilżenia i zmiękczenia skóry.

Czym kierować się podczas wyboru mydła?

Przede wszystkim trzeba zwracać uwagę na skład. Najlepiej, aby w skład mydła wchodziło nie więcej niż 5 składników i nie zawierał on w sobie dodatków wysokoprzetworzonych oraz chemicznych, a także oleju palmowego. Pozyskiwanie tego oleju prowadzi do niszczenia natury, a dokładniej lasów tropikalnych. Mydła naturalne są droższe od tych zwykłych, ponieważ ich skład jest lepszy, co przekłada się też na dłuższy czas powstawania takiego rodzaju mydła. Ciekawostką jest też, że naturalne mydła w głównej mierze nie uczulają lub uczulają, ale w małym stopniu i bardzo rzadko. Jak widać, zalet naturalnych mydeł jest naprawdę sporo. Zachęcamy do wyboru zestawów naturalnych mydeł> z naszej oferty!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl